Tilsette i biblioteka i Hallingdal

Anne Kaslegard

Anne Kaslegard

Biblioteksjef, Ål

E-post: anne.kaslegard@aal.kommune.no
Tlf.: 32 08 51 20

Camilla Henriksen

Camilla Henriksen

Bibliotekar, Hemsedal

E-post:
Camilla.Holmedal.Henriksen
@hemsedal.kommune.no
Tlf.: 31 40 89 50

Berit Myklebust

Berit Myklebust

Skolebibliotekar Gol vgs.

E-post: berit.myklebust@gol.kommune.no
Tlf: 32 02 92 80

Liv Solveig Gurigard

Liv Solveig Gurigard

Bibliotekar, Gol

E-post: liv-solveig.gurigard@gol.kommune.no
Tlf.: 32 02 92 80

Ingebjørg Grostølen

Ingebjørg Grostølen

Biblioteksekretær, Hol

E-post: ingebjorg.grostolen@hol.kommune.no
Tlf: 32 09 66 40

Anne Berit Ulsaker

Anne Berit Ulsaker

Biblioteksjef, Hemsedal

E-post:
Anne.Berit.Ulsaker
@hemsedal.kommune.no
Tlf.: 31 40 89 50

Sigridur Helene H. Teppen

Sigridur Helene H. Teppen

Medhjelpar, Gol

E-post: gol.bibliotek@gol.kommune.no
Tlf.: 32 02 92 80

Karin Bjørge

Karin Bjørge

Biblioteksjef, Gol

E-post: karin.bjorge@gol.kommune.no
Tlf.: 32 02 92 80

Lissy Kildahl Josefsen

Lissy Kildahl Josefsen

Biblioteksekretær, Hemsedal

E-post:
lissy.kildal.josefen
@hemsedal.kommune.no
Tlf.: 31 40 89 50

Teresa Kaupang

Teresa Kaupang

Bibliotekar, Hol

E-post: Teresa.Kaupang@hol.kommune.no
Tlf: 32 09 66 40
Tlf: 90 70 70 56,  Holet filial

Tove Utengen

Tove Utengen

Biblioteksjef, Hol

E-post: Tove.Utengen@hol.kommune.no
Tlf: 32 09 66 40

Synne Fredriksen

Synne Fredriksen

Bibliotekar, Ål

E-post: synne.fredriksen@aal.kommune.no
Tlf.: 32 08 51 20

Sønnev Skrede

Sønnev Skrede

Biblioteksekretær, Hemsedal

E-post:
Sonnev.Skrede
@hemsedal.kommune.no
Tlf.: 31 40 89 50

Cecilia Listad

Cecilia Listad

Biblioteksekretær, Hol

E-post: Cecilia.Listad@hol.kommune.no
Tlf: 32 09 66 40

Brit Aasberg

Brit Aasberg

Biblioteksekretær, Hol

E-post: brit.aasberg@hol.kommune.no
Tlf.: 32 09 66 40

Linda Sofie Øye

Linda Sofie Øye

Biblioteksjef, Nes

E-post:  linda-sofie.oye@nes-bu.kommune.no
Tlf.: 32 06 85 00

Kristin Trintrud

Kristin Trintrud

Biblioteksekretær, Ål

E-post: kristin.trintrud@aal.kommune.no
Tlf.: 32 08 51 20

Natalia Viko

Natalia Viko

Skule/barnebibliotekar, Gol

E-post: natalia.viko@gol.kommune.no
Tlf.: 32 02 92 80

Eva Elisabeth Wick

Eva Elisabeth Wick

Biblioteksekretær, Hol

E-post: Eva.Wick@hol.kommune.no
Tlf: 32 09 66 40

Ved å fortsette å bruke denne siden, samtykker du i vår bruk av cookies Mer informasjon

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close